VDI.ro

Tere intravilan de vanzare in Sinaia

Sinaia, Sud-Vest

63.000 EUR

Tere intravilan de vanzare in Sinaia

location_on Sinaia, Sud-Vest, Prahova

63.000 EUR
186 EUR/mp
ID: VDI556.1221114 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 8 vizualizări
Tere intravilan de vanzare in Sinaia - foto 1
Tere intravilan de vanzare in Sinaia - foto 2
Tere intravilan de vanzare in Sinaia - foto 3
Tere intravilan de vanzare in Sinaia - foto 4
Tere intravilan de vanzare in Sinaia - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 338 mp teren

Descriere

Teren intravilan de vacirc;nzare ndash; ideal pentru cas#259; de vacan#539;#259;V#259; propunem spre vacirc;nzare un teren intravilan cu suprafa#539;a de 338 mp, situat icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259;, u#537;or accesibil#259;, perfect#259; pentru relaxare, departe de agita#539;ia ora#537;ului, icirc;n mijlocul naturii.
Loca#539;ia ofer#259; un cadru natural deosebit, ideal pentru construirea unei case de vacan#539;#259; sau a unei locuin#539;e permanente pentru cei care icirc;#537;i doresc confort #537;i lini#537;te.
Parametri urbanistici:POT: 40%CUT: 1,3Regim de icirc;n#259;l#539;ime: D + E + M (Demisol + Etaj + Mansard#259;)Avantaje: Zon#259; retras#259; #537;i aer curat
Acces facil
Ideal pentru investi#539;ie sau locuin#539;#259; de vacan#539;#259;
Posibilitate de construire imediat#259; Utilitati la limita de proprietate
?? Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizion#259;ri, nu ezita#539;i s#259; ne contacta#539;i!

Detalii proprietate

ID anunț VDI556.1221114
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 338 mp
Preț/mp 186 EUR/mp
Regim înălțime D + E + M

location_on Localizare

Sud-Vest, Sinaia, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 63.000 €
60.000 € 937.400 €
Medie zonă:285.171 €