VDI.ro
VDI.ro / Spații industriale de închiriat Brasov

Filtre

auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Spații industriale de închiriat în Brasov

95 anunțuri găsite

bookmark_add Salvează căutarea
Se încarcă...
Spatiu Industrial - 19500 mp - Productie - Depozitare - Distributie - Ghimbav
Gold Închiriere 0%
77.070 EUR 4 €/mp
photo_camera 9

Spatiu Industrial - 19500 mp - Productie - Depozitare - Distributie

location_on Ghimbav

square_foot19500 mp calendar_today2010
person
Florin Oprea
Busy Brokers Busy Brokers
Hala industrial596 mp, prima inchiriere, Parc Industrial Prejmer - Prejmer
Închiriere
3.000 EUR 5 €/mp
photo_camera 24

Hala industrial596 mp, prima inchiriere, Parc Industrial Prejmer

location_on Prejmer

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot596 mp layersEt. parter calendar_today2026
Mircea Buta Mircea Buta
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
Spatiu depozitare, 300 mp, Bartolomeu, Brasov - Brasov
Închiriere
1.500 EUR 5 €/mp
photo_camera 10

Spatiu depozitare, 300 mp, Bartolomeu, Brasov

location_on Brasov, Bartolomeu

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot300 mp layersEt. parter calendar_today1980
Mircea Buta Mircea Buta
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
Hala Industriala Bartolomeu - Brasov
Închiriere
1.100 EUR 6 €/mp
photo_camera 13

Hala Industriala Bartolomeu

location_on Brasov, Bartolomeu

bed3 cam. bathtub1 baie square_foot180 mp layersEt. parter calendar_today1980
Rares Cretu Rares Cretu
Exclusiv Imobiliare Exclusiv Imobiliare
Exclusivitate - Hala de inchiriat Cristian - Cristian
Închiriere
1.490 EUR 5 €/mp
photo_camera 12

Exclusivitate - Hala de inchiriat Cristian

location_on Cristian

bed3 cam. square_foot275 mp layersEt. parter calendar_today2010
Rares Cretu Rares Cretu
Exclusiv Imobiliare Exclusiv Imobiliare
Hala industriala de inchiriat, 340 mp, Bartolomeu, Brasov. - Brasov
Închiriere
2.100 EUR 6 €/mp
photo_camera 18

Hala industriala de inchiriat, 340 mp, Bartolomeu, Brasov.

location_on Brasov, Bartolomeu

bed1 cam. square_foot342 mp layersEt. parter calendar_today2023
Mircea Buta Mircea Buta
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
Spatiu Industrial - 2800 mp - Productie - Depozitare - Rasnov
Închiriere 0%
8.400 EUR 3 €/mp
photo_camera 14

Spatiu Industrial - 2800 mp - Productie - Depozitare

location_on Rasnov, Periferie

square_foot2800 mp calendar_today1975
person
Florin Oprea
Busy Brokers Busy Brokers
HALA DE INCHIRIAT, 540 MP - Brasov
Închiriere
2.500 EUR 5 €/mp
photo_camera 8

HALA DE INCHIRIAT, 540 MP

location_on Brasov, Stupini

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot540 mp layersEt. parter calendar_today2010
Daniel Puscasu Daniel Puscasu
Regis Imobiliare Regis Imobiliare
Hala/Spatiu de depozitare Metrom | 7 euro + TVA mp - Brasov
Închiriere
1.050 EUR 5 €/mp
photo_camera 6

Hala/Spatiu de depozitare Metrom | 7 euro + TVA mp

location_on Brasov, Astra

bathtub1 baie square_foot203 mp layersEt. parter calendar_today1980
Mara Maxim Mara Maxim
Regis Imobiliare Regis Imobiliare
Hala pentru depozitare / productie / logistica si similare - Ghimbav
Închiriere
6.748 EUR 3 €/mp
photo_camera 7

Hala pentru depozitare / productie / logistica si similare

location_on Ghimbav

bed8 cam. square_foot2553 mp calendar_today2013
ASCENDENT IMOBILIARE ASCENDENT IMOBILIARE
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Hala de inchiriat, cu diferite dimensiuni, Prejmer, Brasov - Prejmer
Închiriere
3.000 EUR 5 €/mp
photo_camera 5

Hala de inchiriat, cu diferite dimensiuni, Prejmer, Brasov

location_on Prejmer, Prejmer

bed2 cam. square_foot600 mp calendar_today2022
Adrian Petrescu Adrian Petrescu
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Hala industriala 117 mp, Centura Brasov - Brasov
Închiriere
900 EUR 8 €/mp
photo_camera 10

Hala industriala 117 mp, Centura Brasov

location_on Brasov, Centura

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot117 mp layersEt. parter calendar_today2024
Mircea Buta Mircea Buta
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
Spatiul este pretabil pentru activitati de logistica, depozitare, productie sau distributie. - Brasov
Închiriere
3.000 EUR 4 €/mp
photo_camera 12

Spatiul este pretabil pentru activitati de logistica, depozitare, productie sau distributie.

location_on Brasov

bed10 cam. bathtub1 baie square_foot800 mp
ASCENDENT IMOBILIARE ASCENDENT IMOBILIARE
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Inchiriere hala industriala, 360 mp,  zona Centura, Brasov - Brasov
Închiriere
1.800 EUR 5 €/mp
photo_camera 18

Inchiriere hala industriala, 360 mp, zona Centura, Brasov

location_on Brasov, Centura

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot360 mp layersEt. parter calendar_today2019
Mircea Buta Mircea Buta
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
Inchiriere hala industriala Parc industrial, Brasov - Prejmer
Închiriere
2.990 EUR 4 €/mp
photo_camera 15

Inchiriere hala industriala Parc industrial, Brasov

location_on Prejmer

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot828 mp layersEt. parter calendar_today1990
Mircea Buta Mircea Buta
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
Inchiriere hala industriala Brasov, Prejmer - Prejmer
Închiriere
24.300 EUR 5 €/mp
photo_camera 12

Inchiriere hala industriala Brasov, Prejmer

location_on Prejmer

bed1 cam. bathtub4 băi square_foot5400 mp layersEt. parter calendar_today2024
Mircea Buta Mircea Buta
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
Inchiriere hala industriala, Parc Prejmer, Brasov - Prejmer
Închiriere
3.800 EUR 5 €/mp
photo_camera 18

Inchiriere hala industriala, Parc Prejmer, Brasov

location_on Prejmer

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot828 mp layersEt. parter calendar_today2023
Mircea Buta Mircea Buta
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
Inchiriere hala industriala, Parc Industrial Prejmer, Brasov - Prejmer
Închiriere
11.500 EUR 6 €/mp
photo_camera 12

Inchiriere hala industriala, Parc Industrial Prejmer, Brasov

location_on Prejmer

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot2000 mp layersEt. parter calendar_today2024
Mircea Buta Mircea Buta
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
Activitate logistica, depozitare, productie mica atelier auto, etc.  Stupini, Brasov. - Brasov
Închiriere
2.900 EUR 6 €/mp
photo_camera 13

Activitate logistica, depozitare, productie mica atelier auto, etc. Stupini, Brasov.

location_on Brasov, Stupini

bed5 cam. bathtub2 băi square_foot500 mp layersEt. parter calendar_today1998
Marius Pop Marius Pop
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Inchiriere spatii (module) depozitare, 6 mp, zona Ina schafller, Cristian, Brasov - Cristian
Închiriere
360 RON 60 €/mp
photo_camera 8

Inchiriere spatii (module) depozitare, 6 mp, zona Ina schafller, Cristian, Brasov

location_on Cristian

bed1 cam. square_foot6 mp layersEt. parter calendar_today2024
Mircea Buta Mircea Buta
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
Inchiriere spatii (module depozitare), 6 mp, zona Ina Schaffler, Cristian, Brasov - Cristian
Închiriere
360 RON 60 €/mp
photo_camera 8

Inchiriere spatii (module depozitare), 6 mp, zona Ina Schaffler, Cristian, Brasov

location_on Cristian

Mircea Buta Mircea Buta
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
Inchiriere hala industriala, 590 mp, Centura Ocolitoare, Brasov - Sacele
Închiriere
3.300 EUR 6 €/mp
photo_camera 12

Inchiriere hala industriala, 590 mp, Centura Ocolitoare, Brasov

location_on Sacele, Exterior Nord

square_foot600 mp layersEt. parter calendar_today2024
Mircea Buta Mircea Buta
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
Inchiriere hala industriala, 300 mp, zona centurii ocolitoare, Brasov - Sacele
Închiriere
1.800 EUR 6 €/mp
photo_camera 11

Inchiriere hala industriala, 300 mp, zona centurii ocolitoare, Brasov

location_on Sacele, Exterior Nord

bed1 cam. square_foot300 mp layersEt. parter
Mircea Buta Mircea Buta
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
Inchiriere hala industriala, Bartolomeu, Brasov - Brasov
Închiriere
1.200 EUR 8 €/mp
photo_camera 7

Inchiriere hala industriala, Bartolomeu, Brasov

location_on Brasov, Bartolomeu

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot144 mp layersEt. parter calendar_today2023
Mircea Buta Mircea Buta
Decent Imobiliare Decent Imobiliare

Proprietăți de închiriat județul Brasov

95

Oferte active

10.973 €

Preț mediu

360 €

Preț minim

77.070 €

Preț maxim

Piața imobiliară din Brașov

Piața spațiilor industriale din Brașov a cunoscut o dezvoltare constantă în ultimii ani, oferind oportunități variate pentru antreprenori și investitori. Cu un total de 100 oferte, orașul se prezintă ca un punct de atracție pentru afaceri de toate dimensiunile. Prețul mediu pentru închirierea acestor spații se situează în jurul valorii de 11,263 EUR, ceea ce reflectă dinamica pieței locale și cererea crescută.

Ghid cartiere

  • Cartierul Vest: Cu 17 oferte disponibile, acest cartier se remarcă prin prețuri medii de 16,545 EUR. Aici se află diverse facilități și infrastructură bine dezvoltată, ideală pentru activități industriale.
  • Periferie: În această zonă se regăsesc 14 oferte, cu un preț mediu de 20,019 EUR. Aceasta este o opțiune excelentă pentru afacerile care caută un spațiu mai mare și accesibilitate bună.
  • Bartolomeu: Oferă 9 oferte cu un preț mediu de 8,858 EUR. Este o zonă liniștită, potrivită pentru activități mai puțin intensive.
  • Stupini: Aici se pot găsi 8 oferte, la un preț mediu de 1,769 EUR. Aceasta reprezintă o alegere economică pentru micile afaceri care doresc să își reducă costurile.
  • Tractorul: Acest cartier oferă 5 oferte cu un preț mediu de 14,850 EUR. Este o zonă bine conectată, ideală pentru logistică.
  • Est: Zona estică dispune de 5 oferte la un preț mediu de 6,070 EUR. Este o opțiune accesibilă pentru companii în căutare de spații industriale.

Sfaturi pentru achiziție