VDI.ro

Vanzare casa Stefan cel Mare, Bucuresti

Bucuresti, Stefan cel Mare

600.000 EUR

Vanzare casa Stefan cel Mare, Bucuresti

location_on Bucuresti, Stefan cel Mare, Bucuresti Ilfov

600.000 EUR
3.279 EUR/mp
ID: VDI177.1220376 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 7 vizualizări
Vanzare casa Stefan cel Mare, Bucuresti - foto 1
Vanzare casa Stefan cel Mare, Bucuresti - foto 2
Vanzare casa Stefan cel Mare, Bucuresti - foto 3
Vanzare casa Stefan cel Mare, Bucuresti - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 183 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1930 home 183 mp constr. terrain 293 mp teren

Descriere

Agen#539;ia REfinder v#259; propune spre vacirc;nzare o proprietate cu un farmec aparte, situat#259; icirc;n inima capitalei, icirc;n zona #536;tefan cel Mare. Aceast#259; cas#259; cu dou#259; corpuri, construit#259; icirc;n 1930, icirc;mbin#259; istoria cu poten#539;ialul unui viitor plin de posibilit#259;#539;i. Desf#259;#537;urat#259; pe parter, cu o suprafa#539;#259; total#259; construit#259; de 183 mp #537;i amplasat#259; pe un teren de 293 mp, aceasta ofer#259; atacirc;t confort, cacirc;t #537;i spa#539;iu generos pentru a o transforma icirc;ntr-un c#259;min perfect sau icirc;ntr-un proiect imobiliar de succes.
Cu o amprent#259; de 183 mp #537;i o curte individual#259;, imobilul beneficiaz#259; de un teren icirc;n folosin#539;#259; liber de 110 mp, oferind suficient spa#539;iu pentru a crea un refugiu verde, locul ideal pentru relaxare icirc;n mijlocul ora#537;ului. Cele patru camere amplasate pe parter sunt preg#259;tite s#259; icirc;#537;i g#259;seasc#259; noi destina#539;ii, fiind perfect adaptabile nevoilor dvs. Fie c#259; alege#539;i s#259; o transforma#539;i icirc;ntr-o locuin#539;#259; confortabil#259; sau icirc;ntr-un spa#539;iu pentru birouri, aceast#259; proprietate v#259; va impresiona prin amplasarea sa central#259; #537;i posibilit#259;#539;ile de personalizare.
Aceast#259; cas#259;, cu o istorie de aproape un secol, p#259;streaz#259; un caracter aparte, dar #537;i un poten#539;ial incredibil de renovat #537;i extins, oferind o baz#259; solid#259; pentru a o transforma icirc;ntr-un spa#539;iu modern #537;i rafinat. Oferindu-v#259; intimitatea unei cur#539;i proprii #537;i lini#537;tea unei zone accesibile, dar retrase, aceast#259; cas#259; este o oportunitate rar#259; pe pia#539;a imobiliar#259; din Bucure#537;ti.
Pretul dorit este de 600.000 euro.
ID intern: REF011013632.
!!Pentru serviciile de intermediere imobiliara, Agentia percepe un comision de: 3% din pre#539;ul de vanzare!!!!Vizionarile se fac doar icirc;n baza semn#259;rii icirc;n prealabil a Fisei de Vizionare.!!

Detalii proprietate

ID anunț VDI177.1220376
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 183 mp
Suprafață construită 183 mp
Suprafață teren 293 mp
Camere 4
Băi 1
Etaj parter
An construcție 1930
Preț/mp 3.279 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Stefan cel Mare, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)