VDI.ro

Doua apartamente in vila, Drumul Poienii, Brasov

Brasov, Drumul Poienii

345.000 EUR

Doua apartamente in vila, Drumul Poienii, Brasov

location_on Brasov, Drumul Poienii, Brasov

345.000 EUR
2.828 EUR/mp
ID: VDI28.1216289 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 8 vizualizări
Doua apartamente in vila, Drumul Poienii, Brasov - foto 1
Doua apartamente in vila, Drumul Poienii, Brasov - foto 2
Doua apartamente in vila, Drumul Poienii, Brasov - foto 3
Doua apartamente in vila, Drumul Poienii, Brasov - foto 4
Doua apartamente in vila, Drumul Poienii, Brasov - foto 5
Doua apartamente in vila, Drumul Poienii, Brasov - foto 6
Doua apartamente in vila, Drumul Poienii, Brasov - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 122 mp bathtub 3 băi layers Et. 1 home 145 mp constr. terrain 250 mp teren

Descriere

Comision cumparator: 2% + tva, din valoarea de tranzactionare.
Dou#259; apartamente complet mobilate #537;i utilate modern, cu acces separat ( intrarea din strada cu por#539;i individuale ) #537;i avacirc;nd fiecare dormitor, baie, buc#259;t#259;rie, living,teras#259;.Mobilierul este modern #537;i un design foarte frumos care icirc;mbin#259; perfect utilul , placutul #537;i confortul .Icirc;nc#259;lzirea in pardoseala.Locurile de parcare sunt gratuite in fa#539;a casei .Posibilitatea de a continua afacerea de icirc;nchiriere icirc;n regim hotelier sau de a locui icirc;n una dintre unit#259;#539;i #537;i de a o icirc;nchiria pe cealalt#259;.Casa este din caramida #537;i are un regim de inaltime D+P+E .Icirc;mp#259;r#539;it#259; in 2 apartamente , fiecare cu o suprafa#539;a util#259; de 52mp , o teras#259; care este comuna de 20 mp, o garsoniera 18 mp , aceasta locuinta reprezinta o oportunitate excelenta pentru oricine doreste s#259; investeasc#259; icirc;ntr-o proprietate cu multe beneficii ,fiind o afacere icirc;n derulare .
Detalii, fotografii suplimentare si alte oferte similare exclusive:www.ascendentimobiliare.ro

Detalii proprietate

ID anunț VDI28.1216289
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 122 mp
Suprafață construită 145 mp
Suprafață teren 250 mp
Camere 5
Băi 3
Etaj 1
Preț/mp 2.828 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Drumul Poienii, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 345.000 €
1 € 1.980.000 €
Medie zonă:433.104 €