VDI.ro

Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0%

Brasov, Stupini

269.000 EUR

Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0%

location_on Brasov, Stupini, Brasov

269.000 EUR
2.491 EUR/mp
ID: VDI396.1230715 | Publicat: 18.05.2026 | Actualizat: 21 ore în urmă | 7 vizualizări
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - foto 1
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - foto 2
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - foto 3
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - foto 4
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - foto 5
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - foto 6
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - foto 7
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - foto 8
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - foto 9
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - foto 10
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - foto 11
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - foto 12
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - foto 13
Casa 4 camere | parter | Stupini Brasov Comision 0% - foto 14
1 / 14
Gold Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 108 mp bathtub 2 băi calendar_today 2026 home 138 mp constr. terrain 500 mp teren

Descriere

Comision 0% Cas#259; pe parter, finalizat#259; si gata de locuit imediat ndash; Stupini, Bra#537;ov | teren 500 mpO cas#259; nou#259;, construit#259; icirc;n 2025, gata s#259; fie locuit#259; imediat ndash; icirc;ntr-una dintre cele mai apreciate zone reziden#539;iale din apropierea Bra#537;ovului. O proprietate gacirc;ndit#259; pentru cei care vor confortul unei case moderne, f#259;r#259; compromisuri la calitatea construc#539;iei #537;i f#259;r#259; b#259;t#259;i de cap.
Fie c#259; e#537;ti o familie tacirc;n#259;r#259; care icirc;#537;i caut#259; prima cas#259;, fie c#259; vrei s#259; faci pasul de la apartament la o locuin#539;#259; cu curte proprie, aceast#259; proprietate icirc;#539;i ofer#259; spa#539;iu, intimitate #537;i lini#537;te ndash; la doar cacirc;teva minute de ora#537;.
Detalii proprietate Tip: cas#259; individual#259;, pe un singur nivel (parter) Suprafa#539;#259; util#259;: 108 mp Teren: 500 mp An construc#539;ie: 2025 Structur#259;: c#259;r#259;mid#259; 30 cm Icirc;nc#259;lzire: prin pardoseal#259; ndash; icirc;n toate camerele Stadiu: finalizat#259; bdquo;la cheiequot;, gata de locuit imediat Pre#539;: 269.000 euro;Compartimentare gacirc;ndit#259; pentru via#539;a de zi cu zi Living + buc#259;t#259;rie open-space ndash; zona social#259; generoas#259;, luminoas#259;, perfect#259; pentru familie #537;i oaspe#539;i Dormitor matrimonial cu baie proprie ndash; intimitate complet#259; pentru p#259;rin#539;i 2 dormitoare suplimentare ndash; ideale pentru copii, oaspe#539;i sau birou de acas#259; Baie comun#259; ndash; func#539;ional#259; #537;i elegant amenajat#259; Pod / spa#539;iu de depozitare ndash; solu#539;ie practic#259; pentru lucrurile sezoniere sau pentru ceea ce nu mai icirc;ncape icirc;n cas#259;Compartimentarea pe un singur nivel este un avantaj real ndash; f#259;r#259; sc#259;ri, f#259;r#259; pierderi de spa#539;iu, acces facil icirc;n fiecare zon#259; a casei.