VDI.ro

Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2

Iasi, Pacurari

147.500 EUR

Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2

location_on Iasi, Pacurari, Iasi

147.500 EUR
1.993 EUR/mp
ID: VDI1.1216097 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 8 vizualizări
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 1
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 2
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 3
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 4
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 5
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 6
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 7
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 8
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 9
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 10
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 11
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 12
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 13
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 14
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 15
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 16
Apartament 3 camere Pacurari, model 86 mp, etajul 2 - foto 17
1 / 17
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 74 mp bathtub 2 băi layers Et. 2 calendar_today 1986 home 86 mp constr.

Descriere

Apartament Premium cu 3 Camere ndash; 86 mp de Eficien#539;#259; #537;i Confort | Zona P#259;curari
V#259; propunem spre vacirc;nzare un apartament cu 3 camere ce redefine#537;te conceptul de quot;acas#259;quot; prin spa#539;iu generos #537;i o organizare inteligent#259;. Situat la etajul 2 al unui imobil solid construit icirc;n 1988, acest imobil este situat icirc;ntr-o zon#259; de referin#539;#259; a cartierului P#259;curari, oferind echilibrul perfect icirc;ntre lini#537;te #537;i accesibilitate.
Compartimentare #537;i Design Inteligent
Cu o suprafa#539;#259; util#259; de 86 mp, peste media standard a zonei, apartamentul a fost gacirc;ndit pentru a maximiza fiecare metru p#259;trat.
bull; Zona de zi: Un concept modern de tip open-space care une#537;te buc#259;t#259;ria cu livingul, creacirc;nd un spa#539;iu fluid, ideal pentru socializare.
bull; Zona de noapte: Dou#259; dormitoare complet decomandate, care ofer#259; intimitate total#259; #537;i lini#537;te.
bull; Grupuri sanitare: Apartamentul dispune de dou#259; b#259;i, cea principal#259; fiind dotat#259; cu cad#259; tip jacuzzi, ideal#259; pentru momente de relaxare.
Dot#259;ri Semi-Profesionale pentru o Eficien#539;#259; Icirc;nalt#259;
Locuin#539;a se vinde complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, fiind gata pentru o mutare imediat#259;. Accentul a fost pus pe utilitate #537;i performan#539;#259;:
bull; Echipamente Semi-Profesionale: Buc#259;t#259;ria #537;i zonele tehnice sunt dotate cu aparatur#259; de icirc;nalt#259; calitate, menit#259; s#259; asigure o eficien#539;#259; ridicat#259; icirc;n utilizarea zilnic#259;.
bull; Gacirc;ndire Func#539;ional#259;: Tot mobilierul #537;i fluxurile din cas#259; sunt proiectate pentru a facilita o organizare u#537;oar#259; #537;i un stil de via#539;#259; activ, f#259;r#259; compromisuri.
Avantaje Competitive:
bull; Etaj Intermediar (2/8): Cel mai c#259;utat nivel, asiguracirc;nd un confort termic excelent #537;i acces facil.
bull; Pozi#539;ionare Strategic#259;: Situat icirc;ntr-o zon#259; foarte bun#259; din P#259;curari, aproape de puncte de interes, dar ferit de zgomotul intens.
bull; Lumin#259; Natural#259;: Orientarea excelent#259; permite sc#259;ldarea camerelor icirc;n lumin#259; natural#259; pe parcursul icirc;ntregii zile.
bull; Confort Termic: Fiind pozi#539;ionat pe mijlocul imobilului, costurile de icirc;ntre#539;inere sunt optimizate semnificativ.
Acest apartament nu este doar o locuin#539;#259;, ci un spa#539;iu de locuit performant, unde calitatea echipamentelor se icirc;ntacirc;lne#537;te cu c#259;ldura unui c#259;min primitor.
V#259; invit#259;m s#259; descoperi#539;i poten#539;ialul acestei propriet#259;#539;i la o vizionare!

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1216097
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 74 mp
Suprafață construită 86 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 2
Nr. etaje clădire 8
An construcție 1986
Preț/mp 1.993 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 147.500 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:117.867 €