VDI.ro

Apartament 3 camere decomandat de vanzare zona Galata -Iasi

Iasi, Galata

124.900 EUR

Apartament 3 camere decomandat de vanzare zona Galata -Iasi

location_on Iasi, Galata, Iasi

124.900 EUR
2.191 EUR/mp
ID: VDI1.1230858 | Publicat: 18.05.2026 | Actualizat: 23 ore în urmă | 1 vizualizări
Apartament 3 camere decomandat de vanzare zona Galata -Iasi - foto 1
Apartament 3 camere decomandat de vanzare zona Galata -Iasi - foto 2
Apartament 3 camere decomandat de vanzare zona Galata -Iasi - foto 3
Apartament 3 camere decomandat de vanzare zona Galata -Iasi - foto 4
Apartament 3 camere decomandat de vanzare zona Galata -Iasi - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 57 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1980 home 59 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Galata, o zona linistita, intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata utila de 57 mp, spatios, bine compartimentat, luminos, modelu cu bucatarie patrata, cu acces usor la statia mijloacelor de transport catre toate zonele din oras.Imobilul este dotat cu centrala termica proprie, aparat aer conditionat, izolat exterior pentru confortul dumneavoastra termic, imbunatatit cu tamplarie PVC cu geam termopan, usi interioare schimbate, faianta, gresie, parchet, usa metalica la intrare.Se vinde partial mobilat si utilat, accepta plata cash si credit ipotecar, actele sunt pregatite pentru vanzare.Pentru detalii despre apartament si programare vizionare sunati la numarul de telefon afisat.

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1230858
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 57 mp
Suprafață construită 59 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1980
Preț/mp 2.191 EUR/mp

location_on Localizare

Galata, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)