VDI.ro

Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar

Brasov, Racadau

124.900 EUR

Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar

location_on Brasov, Racadau, Brasov

124.900 EUR
2.271 EUR/mp
ID: VDI518.1214224 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 22 vizualizări
Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar - foto 1
Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar - foto 2
Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar - foto 3
Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar - foto 4
Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar - foto 5
Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar - foto 6
Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar - foto 7
Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar - foto 8
Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar - foto 9
Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar - foto 10
Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar - foto 11
Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar - foto 12
Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar - foto 13
Apartament 2 camere, Racadau, etaj intermediar - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 55 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1986 home 65 mp constr.

Descriere

Va prezentam un apartament cu 2 camere, in vederea vanzarii, situat in cartier Racadau.Detalii importante: - etaj 3/4- structura decomandata- compus din: sufragerie, dormitor, debara, hol, baie, bucatarie cu camara si balcon - suprafata utila 55 mp + balcon inchis, unit cu bucataria- vedere pe doua laturi, catre bld Valea Cetatii si Tampa- apartamentul a fost renovat in 2017- se vinde cu mobila care se regaseste in foto ( daca se doreste )- nu detine loc de parcare- nu detine boxaConsiderat cartierul verde al Brasovului, zona ofera acces la toate facilitatile necesare unui trai comod: gradinite, scoli, majazine, statii de bus, clinici, saloane!Pentru detalii suplimentare si vizionare: 0724 454064/ Silvia

Detalii proprietate

ID anunț VDI518.1214224
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 55 mp
Suprafață construită 65 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1986
Preț/mp 2.271 EUR/mp

location_on Localizare

Racadau, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 124.900 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.430 €