VDI.ro

Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov

Brasov, Centrul Istoric

350.000 EUR

Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov

location_on Brasov, Centrul Istoric, Brasov

350.000 EUR
3.535 EUR/mp
ID: VDI518.1231180 | Publicat: 19.05.2026 | Actualizat: 1 oră în urmă
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 1
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 2
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 3
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 4
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 5
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 6
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 7
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 8
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 9
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 10
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 11
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 12
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 13
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 14
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 15
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 16
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 17
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 18
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 19
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 20
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 21
Apartament 3 camere Dealul Cetatii, Brasov - foto 22
1 / 22
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 99 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2014 home 115 mp constr.

Descriere

Decent Imobiliare v#259; propune spre achizi#539;ie un apartament elegant, situat icirc;n exclusivista zon#259; Dealul Cet#259;#539;ii, icirc;ntr-un imobil construit icirc;n 2014, cu o priveli#537;te deosebit#259; #537;i acces facil c#259;tre Centrul Istoric.
Proprietatea dispune de 99 mp utili, compartimenta#539;i armonios: living generos cu buc#259;t#259;rie #537;i zon#259; de dining, dormitor matrimonial cu baie proprie, dormitor secundar, baie, hol #537;i teras#259;.
Apartamentul se vinde complet mobilat #537;i utilat, fiind ideal atacirc;t pentru locuin#539;#259; personal#259;, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie.

Detalii proprietate

ID anunț VDI518.1231180
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 99 mp
Suprafață construită 115 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 1
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2014
Preț/mp 3.535 EUR/mp

location_on Localizare

Centrul Istoric, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 350.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.360 €