VDI.ro

Apartament 1 camera de vanzare, centru

Iasi, Centru

116.000 EUR

Apartament 1 camera de vanzare, centru

location_on Iasi, Centru, Iasi

116.000 EUR
2.900 EUR/mp
ID: VDI1.1215918 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 5 zile în urmă | 28 vizualizări
Apartament 1 camera de vanzare, centru - foto 1
Apartament 1 camera de vanzare, centru - foto 2
Apartament 1 camera de vanzare, centru - foto 3
Apartament 1 camera de vanzare, centru - foto 4
Apartament 1 camera de vanzare, centru - foto 5
Apartament 1 camera de vanzare, centru - foto 6
Apartament 1 camera de vanzare, centru - foto 7
Apartament 1 camera de vanzare, centru - foto 8
Apartament 1 camera de vanzare, centru - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 40 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 2025 home 40 mp constr.

Descriere

Apartament 1 camer#259; | Imobil boutique premium | Zon#259; ultracentral#259; | Parter | Parcare privata
V#259; propunem spre vacirc;nzare un apartament cu 1 camer#259;, situat icirc;ntr-un imobil boutique premium, amplasat icirc;ntr-o zon#259; central#259;, ferit#259; de agita#539;ia urban#259;, din municipiul Ia#537;i.
Proprietatea are o suprafa#539;#259; util#259; de 40 mp, este pozi#539;ionat#259; la parter #537;i beneficiaz#259; de loc de parcare propriu.
Compartimentare eficient#259; #537;i echilibrat#259;, bucatarie inchisa Loc de parcare privat, la pretul de 15000 euro
Caracteristici #537;i dot#259;ri: sistem de icirc;nc#259;lzire prin pardoseal#259;, ce asigur#259; un confort termic uniform finisaje premium, atent selec#539;ionate, ce reflect#259; un standard ridicat de calitate tacirc;mpl#259;rie PVC de icirc;nalt#259; performan#539;#259;, cu geam tripan, pentru izolare fonic#259; #537;i termic#259; superioar#259; sistem Smart Home integrat, pentru controlul facil al locuin#539;ei
Imobilul: construc#539;ie tip boutique, cu regim redus de apartamente curte interioar#259; securizat#259; #537;i spa#539;ii verzi amenajate ambient intim, comunitate restracirc;ns#259;
Imobilul beneficiaz#259; de o localizare ultracentral#259; de excep#539;ie, la doar aproximativ 400 de metri de Catedrala Mitropolitan#259; din Ia#537;i. Accesul pietonal rapid c#259;tre zona Palas Ia#537;i #537;i bulevardul #536;tefan cel Mare #537;i Sfacirc;nt transform#259; aceast#259; proprietate icirc;ntr-o alegere ideal#259; pentru un stil de via#539;#259; urban activ. Pozi#539;ionarea premium ofer#259; un echilibru rar icirc;ntre lini#537;te #537;i proximitatea imediat#259; fa#539;#259; de centre comerciale, restaurante, institu#539;ii #537;i mijloace de transport, reprezentacirc;nd totodat#259; o oportunitate excelent#259; de investi#539;ie.Intabulat, dosar de proprietate complet.Pret 124000 euro plus TVA.
O alegere potrivit#259; atacirc;t pentru reziden#539;#259;, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie sigur#259;.

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1215918
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 40 mp
Suprafață construită 40 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 2025
Preț/mp 2.900 EUR/mp

location_on Localizare

Centru, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 116.000 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.718 €