VDI.ro

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, Horpaz,

Iasi, Horpaz

125.000 EUR

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, Horpaz,

location_on Iasi, Horpaz, Iasi

125.000 EUR
141 EUR/mp
ID: VDI1.1216967 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 9 vizualizări
Teren pentru constructii case  de vanzare Iasi, Horpaz, - foto 1
Teren pentru constructii case  de vanzare Iasi, Horpaz, - foto 2
1 / 2
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 885 mp teren

Descriere

Compania imobiliara Fidelia Casa va ofera spre vanzare o parcela de teren intravilan, situata in comuna Miroslava, sat Horpaz, cu acces direct la drum asfaltat.
Caracteristici:
Suprafata Teren: 885 mp Tip Teren: Intravilan Destinatie: Constructii case Acces: Drum asfaltat Deschidere: Dubla - 28 ml si 32 ml pentru intreaga proprietate Utilitati: La limita proprietatii Pret: 141,2 euro/mpAvantaje:
Localizare excelenta: Comuna Miroslava este in continua dezvoltare, oferind un cadru ideal pentru constructii rezidentiale. Acces facil: Drum asfaltat care faciliteaza conexiunea rapida cu arterele principale si zonele adiacente. Utilitati disponibile: Utilitatile sunt la limita proprietatii, facilitand racordarea rapida.Pentru mai multe informatii si pentru programarea unei vizionari, va invitam sa ne contactati la numarul de telefon afisat!

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1216967
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 885 mp
Preț/mp 141 EUR/mp

location_on Localizare

Horpaz, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Teren

  • check_circle Oportunitate de investitie

Prețul pe piață

Preț cerut: 125.000 €
99 € 2.800.000 €
Medie zonă:194.526 €