VDI.ro

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, Breazu,

Iasi, Breazu

42.700 EUR

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, Breazu,

location_on Iasi, Breazu, Iasi

42.700 EUR
100 EUR/mp
ID: VDI1.1216842 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 17 vizualizări
Teren pentru constructii case  de vanzare Iasi, Breazu, - foto 1
Teren pentru constructii case  de vanzare Iasi, Breazu, - foto 2
Teren pentru constructii case  de vanzare Iasi, Breazu, - foto 3
Teren pentru constructii case  de vanzare Iasi, Breazu, - foto 4
Teren pentru constructii case  de vanzare Iasi, Breazu, - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 427 mp teren

Descriere

Fidelia Casa v#259; propune spre vacirc;nzare 8 loturi de teren pentru constructii case pe Platoul Marze#537;ti.
Detalii ale propriet#259;#539;ii:
Suprafa#539;#259;:427mp Deschidere:16 ml la drum public de 8 m Utilit#259;#539;i: Apa la limita propriet#259;#539;ii Curent #537;i gaz la 30 m distan#539;#259; Canalizare la 30 m distan#539;#259; Acces: Drum de 8 ml conform Planului Urbanistic Zonal Documenta#539;ie: Teren intravilanDe ce s#259; investi#539;i? Acest teren prezint#259; un poten#539;ial excelent pentru dezvoltarea unui complex de vile, avacirc;nd o amplasare strategic#259; #537;i accesibilitate bun#259;. Este o oportunitate rar#259; pentru investitori care doresc s#259; valorifice un teren cu perspective de dezvoltare pe termen lung.
Contacta#539;i-ne! Pentru mai multe informa#539;ii sau pentru a programa o vizionare, nu ezita#539;i s#259; ne contacta#539;i. Suntem aici pentru a v#259; ajuta s#259; face#539;i cea mai bun#259; alegere pentru viitorul dumneavoastr#259;!

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1216842
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 427 mp
Preț/mp 100 EUR/mp
Regim înălțime P+1

location_on Localizare

Breazu, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 42.700 €
99 € 2.800.000 €
Medie zonă:194.526 €