VDI.ro

Oportunitate - Teren de Vanzare Zona Livezeni, Ivanesti

Livezeni

402.000 EUR

Oportunitate - Teren de Vanzare Zona Livezeni, Ivanesti

location_on Livezeni, Mures

402.000 EUR
ID: VDI90.1229880 | Publicat: 15.05.2026 | Actualizat: 4 zile în urmă | 14 vizualizări
Oportunitate - Teren de Vanzare Zona Livezeni, Ivanesti - foto 1
Oportunitate - Teren de Vanzare Zona Livezeni, Ivanesti - foto 2
Oportunitate - Teren de Vanzare Zona Livezeni, Ivanesti - foto 3
Oportunitate - Teren de Vanzare Zona Livezeni, Ivanesti - foto 4
Oportunitate - Teren de Vanzare Zona Livezeni, Ivanesti - foto 5
Oportunitate - Teren de Vanzare Zona Livezeni, Ivanesti - foto 6
Oportunitate - Teren de Vanzare Zona Livezeni, Ivanesti - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 6,382 mp teren

Descriere

Oportunitate - Teren de Vanzare Zona Livezeni, Ivanesti
Fayora Imobiliare va ofera spre vanzare un teren intravilan ideal pentru construc#539;ii, situat chiar la drumul principal DJ135, icirc;ntr-o zon#259; aflat#259; icirc;n continu#259; dezvoltare, in localitatea Ivanesti, Livezeni.
Terenul este drept, are o suprafata de 6382 mp si o deschidere de aproximativ 185 m la drumul principal.Dispune de toate utilitatile: curent, gaz, apa, canalizare si detine certificat de urbanism.
Se afla la doar cacirc;teva minute de Tacirc;rgu Mure#537;, avand acces rapid si catre principalele artere rutiere.
Terenul se afla intr-o zon#259; cu poten#539;ial ridicat pentru investi#539;ie si este ideal pentru: case, duplexuri, hale, spatii comerciale, pensiune, spalatorie auto, etc.
Pretul de vanzare este de 63 euro/mp, negociabil.
Contactandu-ne pe noi, daca sunteti clienti cumparatori beneficiati de servicii de consultanta gratuita si nu vi se va percepe comision.Suntem pregatiti si hotarati sa va oferim cele mai bune solutii in domeniul imobiliar, fie ca este vorba de cele mai competitive preturi, oferte personalizate conform cerintelor dvs. sau de asistenta pe intreaga durata a efectuarii tranzactiei.Cu responsabilitate, echipa Fayora Imobiliare face ca lucrurile sa se concretizeze, face ca oamenii sa isi indeplineasca visurile.

Detalii proprietate

ID anunț VDI90.1229880
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 6,382 mp

location_on Localizare

Livezeni, Mures (localizare aproximativă)