VDI.ro

Odai - Mogosoaia, teren 6500mp, D=33m, toate utilitatile

Otopeni, Odai

460.000 EUR

Odai - Mogosoaia, teren 6500mp, D=33m, toate utilitatile

location_on Otopeni, Odai, Bucuresti Ilfov

460.000 EUR
70 EUR/mp
ID: VDI97.1202804 | Publicat: 30.04.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 8 vizualizări
Odai - Mogosoaia, teren 6500mp, D=33m, toate utilitatile - foto 1
Odai - Mogosoaia, teren 6500mp, D=33m, toate utilitatile - foto 2
1 / 2
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 6,500 mp teren

Descriere

Vanzare Teren 6500mp, deschidere 33m, toate utilitatile, situat langa Romoil, la circa 500m de Giratoriul cu Soseaua Bucuresti - Buftea.Terenul se afla intre 2 Hale nou construite, cu acces din Centura, pe drum asfaltat. Acces usor pentru TIR.Ideal pentru constructie Hala, Depozit, Productie etc.

Detalii proprietate

ID anunț VDI97.1202804
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 6,500 mp
Preț/mp 70 EUR/mp
Regim înălțime S+P+1E

Galaxy Imob Agenție imobiliară
GLX1093B.Eugen David
GLX1093B.Eugen David
Galaxy Imob
chat Trimite mesaj intern
Distribuie
star Ofertă exclusivă

Prețul pe piață

Preț cerut: 460.000 €
40.000 € 7.264.000 €
Medie zonă:799.320 €