VDI.ro

Teren Mineri 600 mp cu vedere directa la balta, utilitati, a...

Mineri

31.000 EUR

Teren Mineri 600 mp cu vedere directa la balta, utilitati, acces asfalt

location_on Mineri, Tulcea

31.000 EUR
52 EUR/mp
ID: VDI548.1216399 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 5 zile în urmă | 19 vizualizări
Teren Mineri 600 mp cu vedere directa la balta, utilitati, acces asfalt - foto 1
Teren Mineri 600 mp cu vedere directa la balta, utilitati, acces asfalt - foto 2
Teren Mineri 600 mp cu vedere directa la balta, utilitati, acces asfalt - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 600 mp teren

Descriere

Va propunem spre vanzare teren intravilan situat in Mineri, cu o suprafata de 600 mp, ce beneficiaza de o pozitie cu adevarat unica ndash; vedere directa catre balta.
Proprietatea este ideala pentru constructia unei locuinte deosebite, oferind un cadru natural rar intalnit, liniste si priveliste deschisa catre apa ndash; perfecta pentru relaxare sau investitie pe termen lung.
Terenul dispune de acces direct din soseaua principala, iar toate utilitatile (apa, curent, canalizare) sunt disponibile, ceea ce permite dezvoltarea rapida a unei constructii.
Zona este in plina dezvoltare, cu acces facil si vecinatati deja construite, ceea ce creste valoarea proprietatii in timp.
Datorita amplasarii sale, acest teren reprezinta o oportunitate excelenta atat pentru locuinta permanenta, cat si pentru casa de vacanta sau investitie.
Pret: 31.000 Euro
0748 843 391 Andrei
https://www.imobandrey.ro/ ID: 674

Detalii proprietate

ID anunț VDI548.1216399
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 600 mp
Preț/mp 52 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 31.000 €
18.500 € 39.000 €
Medie zonă:29.500 €