VDI.ro

Teren intravilan de vanzare, Sanpetru, 700 mp.

Sanpetru

57.500 EUR

Teren intravilan de vanzare, Sanpetru, 700 mp.

location_on Sanpetru, Brasov

57.500 EUR
82 EUR/mp
ID: VDI518.1214365 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 20 vizualizări
Teren intravilan de vanzare, Sanpetru, 700 mp. - foto 1
Teren intravilan de vanzare, Sanpetru, 700 mp. - foto 2
Teren intravilan de vanzare, Sanpetru, 700 mp. - foto 3
Teren intravilan de vanzare, Sanpetru, 700 mp. - foto 4
Teren intravilan de vanzare, Sanpetru, 700 mp. - foto 5
Teren intravilan de vanzare, Sanpetru, 700 mp. - foto 6
Teren intravilan de vanzare, Sanpetru, 700 mp. - foto 7
Teren intravilan de vanzare, Sanpetru, 700 mp. - foto 8
Teren intravilan de vanzare, Sanpetru, 700 mp. - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 700 mp teren

Descriere

Se ofer#259; spre vacirc;nzare teren intravilan cu suprafa#539;a de 700 mp, ideal pentru construc#539;ia unei locuin#539;e. Terenul beneficiaz#259; de acces pe drum asfaltat, ceea ce faciliteaz#259; transportul #537;i accesul icirc;n orice perioad#259; a anului.
Proprietatea se vinde icirc;mpreun#259; cu proiect pentru cas#259; #537;i autoriza#539;ie de construire deja eliberat#259;, oferindu-#539;i posibilitatea de a icirc;ncepe construc#539;ia imediat sau de a adapta proiectul icirc;n func#539;ie de nevoile tale.
Terenul este situat icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259;, cu acces rapid c#259;tre mai multe puncte de interes si functiuni complementare
In acest moment in zona se desfasoara lucrari de instalare a utilitatilor necesare.
Terenul reprezint#259; o oportunitate excelent#259; pentru construirea unei case icirc;ntr-o zon#259; aerisit#259; #537;i lini#537;tit#259;, aproape de natur#259;, dar cu acces facil c#259;tre facilit#259;#539;ile din zon#259;.

Detalii proprietate

ID anunț VDI518.1214365
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 700 mp
Preț/mp 82 EUR/mp

location_on Localizare

Sanpetru, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 57.500 €
16.050 € 2.605.000 €
Medie zonă:291.146 €