VDI.ro

Teren 450 mp sector 5 - zona Teius

Bucuresti, Alexandriei

79.500 EUR

Teren 450 mp sector 5 - zona Teius

location_on Bucuresti, Alexandriei, Bucuresti Ilfov

79.500 EUR
180 EUR/mp
ID: VDI393.1219932 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 6 zile în urmă | 14 vizualizări
Teren 450 mp sector 5 - zona Teius - foto 1
Teren 450 mp sector 5 - zona Teius - foto 2
Teren 450 mp sector 5 - zona Teius - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 442 mp teren

Descriere

REF04B4699 Va oferim de vanzare o parcela de teren de 442 mp situata in sectorul 5, zona Teius.Terenul este intravilan si are un regim de construire de zona L1C, POT = 45% SI CUT 1.3 %, regim de icirc;n#259;l#539;ime P +2+M, acestea fiind reglementate prin PUZ-ul existent, in vigoare.Parcela are toate facilitatile, prin fata ei trec conductele de APA , CANALIZARE , ELECTRICITATE , DIGIZona este extrem de linistita si foarte bine pozitionata: 5 minute de statia de autobuz, 10 minute de tramvaiul 32.
Pentru vizionare sau detalii suplimentare, contactati-ma!
La vizionare este necesar sa prezentati un act de identitate.

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1219932
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 442 mp
Preț/mp 180 EUR/mp
Regim înălțime P+2+M

location_on Localizare

Alexandriei, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 79.500 €
60 € 15.000.000 €
Medie zonă:1.114.251 €