VDI.ro

Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | Suceava |ID:...

Plopeni

135.000 EUR

Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | Suceava |ID:1765

location_on Plopeni, Suceava

135.000 EUR
563 EUR/mp
ID: VDI363.1229764 | Publicat: 15.05.2026 | Actualizat: 4 zile în urmă | 15 vizualizări
Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | Suceava |ID:1765 - foto 1
Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | Suceava |ID:1765 - foto 2
Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | Suceava |ID:1765 - foto 3
Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | Suceava |ID:1765 - foto 4
Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | Suceava |ID:1765 - foto 5
Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | Suceava |ID:1765 - foto 6
Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | Suceava |ID:1765 - foto 7
Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | Suceava |ID:1765 - foto 8
Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | Suceava |ID:1765 - foto 9
Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | Suceava |ID:1765 - foto 10
Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | Suceava |ID:1765 - foto 11
1 / 11
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 240 mp layers Et. parter calendar_today 2026 home 240 mp constr. terrain 600 mp teren

Descriere

Agentia imobiliara FIMMO va prezinta spre vanzare o hala industriala moderna, amplasata strategic in localitatea Plopeni, in imediata proximitate a Aeroportului bdquo;Stefan cel Mare Suceava, intr-o zona cu acces facil si potential ridicat pentru dezvoltarea activitatilor comerciale si industriale.
Construita anul acesta, hala este pregatita pentru desfasurarea imediata a activitatii si reprezinta o oportunitate excelenta pentru antreprenorii care isi doresc un spatiu nou, versatil si bine pozitionat pentru dezvoltarea propriei afaceri.