ID: VDI560.1232632

Apartamen 2 camere Urban Plaza complet mobilat si Utilat

Brasov, Astra, Brasov
194.000 EUR · 3.404 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
2
Camere
1
Bai
57 mp
Suprafata
2
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
Apartament situat in Urban Plaza, strada Carpatilor, suprafata de 57 mp., etajul 2 al unui imobil construit in anul 2025Compus din 2 camere, bucatarie, hol, terasa, baieDotari: centrala termica, termopan, gresie, faianta, parchet, finisajele sunt de calitate superioara, Apartamentul se vinde complet mobilat si utilatPentru alte detalii si vizionare, va rugam sa ne contactatiID intern: RTI8114
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila57 mp
Suprafata construita70 mp
Camere2
Bai1
Etaj2
An constructie2025