Spatiu pretabil pentru activitate de birou zona Timpuri Noi
Bucuresti, Timpuri Noi, Bucuresti Ilfov
105.000 EUR
· 2.756 EUR/mp
Alexandra Carbunaru
CHESTERTONS
0723232359
alexandra.carbunaru@tet.ro
1
Camere
1
Bai
38.1 mp
Suprafata
1
Etaj
1997
An constructie
Descriere:
Spatiu birou, zona Timpuri Noi
Va prezentam spre vanzare o garsoniera deosebita, decomandata, situata icirc;n zona Timpuri Noi, intr-una dintre cele mai cautate si bine conectate zone ale Bucurestiului, cu acces rapid catre metrou, mijloace de transport icirc;n comun, centre de business, restaurante, cafenele si toate punctele de interes urban.
Proprietatea este amplasata la etajul 1 din 6 al unui imobil construit icirc;n anul 1997 #537;i beneficiaza de o compartimentare eficient#259;, ideala atat pentru locuit, cat #537;i pentru investitie.
Garsoniera are o suprafata util#259; de 38,1 mp ,blocul fiind complet reamenajat icirc;n anul 2026, oferind un spa#539;iu modern, luminos #537;i foarte bine icirc;ntretinut. Datorita compartimentarii decomandate, fiecare zona a locuintei este bine delimitata, ceea ce confera un plus de confort #537;i functionalitate.
Printre avantajele principale ale proprietatii se numara: vedere buna, lumina naturala pe tot parcursul zilei, pozitionare excelenta...