Apartament 3 camere decomandat | 2 bai | 2 lifturi | 6 min Metrou Crangasi
Bucuresti, Crangasi, Bucuresti Ilfov
155.000 EUR
· 2.499 EUR/mp
Vlad Stanchievici
CHESTERTONS
0723232359
vlad.stanchievici@tet.ro
3
Camere
1
Bai
62.02 mp
Suprafata
8
Etaj
1982
An constructie
Descriere:
Va invitam sa descoperiti un apartament cu 3 camere si 2 bai, spatios si bine intretinut, situat la etajul 8 din 8 al unui bloc construit in 1982, prevazut cu DOUA LIFTURI, in una dintre cele mai cautate zone rezidentiale din vestul Capitalei - Crangasi. Ultimul etaj aduce un avantaj rar: fara vecini deasupra, liniste si o priveliste panoramica superba.
Pozitionarea reprezinta unul dintre cele mai mari atuuri ale acestei proprietati. La 6 minute de mers pe jos de statia de metrou Crangasi si de tramvaiul 41, cu multiple linii STB in proximitate, accesul catre orice punct al orasului este rapid si comod. In raza de 5-10 minute se gasesc Parcul Crangasi, Lacul Morii, Lidl, Piata Crangasi, banci, farmacii si sali de sport ndash; tot ce tine de confortul zilnic la indemana.
Cu o suprafata utila de aproximativ 65 mp si o suprafata totala de 68,50 mp, apartamentul ofera o compartimentare echilibrata si functionala. Camera de zi (17 mp) este luminoasa si bine proportionata, cu acces catre log...