ID: VDI553.1231024

Apartament 3 camere zona CUG - Tudor Neculai

Iasi, Cug, Iasi
128.000 EUR · 1.730 EUR/mp
Andrei Furnica
Iasi Estate Imobiliare
0762688391
andreiciprianfurnica@yahoo.com
3
Camere
2
Bai
74 mp
Suprafata
2
Etaj
1986
An constructie
Descriere:
Compania imobiliara Iasi Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona CUG - Tudor Neculai Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 74 mp Etaj: 2 in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1986Avantaje: Zona linistita si verde, cu acces rapid la mijloace de transport, scoli, gradinite si supermarketuri Scara curata si bine intretinuta, cu vecini linistiti si responsabili Statie CTP in proximitate.Detalii: Centrala termica Boxa Se vinde mobilat Se accepta atat plata din surse proprii, cat si prin credite bancare.Pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati! ID Oferta: 1999
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila74 mp
Suprafata construita74 mp
Camere3
Bai2
Etaj2
An constructie1986