ID: VDI363.1230959

Apart 2 cam| Bloc nou| 68mp| Rate 3 ani| Burdujeni| ID:1779

Suceava, Burdujeni, Suceava
92.052 EUR · 1.509 EUR/mp
Robert Palagheanu
Fimmo Imobiliare
0784598916
robert@fimmoimobiliare.ro
2
Camere
1
Bai
61 mp
Suprafata
1
Etaj
2026
An constructie
Descriere:
Agentia imobiliara FIMMO va prezinta spre vanzare apartamente moderne cu 2 camere, situate intr-un imobil nou aflat in curs de constructie, amplasat intr-o zona excelenta din cartierul Burdujeni-Suceava, la doar aproximativ 600 metri de supermarketul Lidl si la aproximativ 200 metri de statia de autobuz, oferind acces rapid catre toate punctele de interes ale orasului: scoli, gradinite, farmacii, centre comerciale si zone de recreere. Imobilul va avea un regim de inaltime D+P+4 etaje, iar apartamentele disponibile sunt pozitionate de la etajul 1 pana la etajul 4, oferind confort, intimitate si acces facil. Proiectul este gandit intr-un stil modern si elegant, punand accent pe calitatea constructiei, functionalitate si estetica. Apartamentele beneficiaza de o suprafata construita generoasa de 68 mp, dintre care 56.2 mp utili, la care se adauga un balcon spatioas de aproximativ 4.5 mp. Compartimentarea este atent realizata pentru a oferi spatii aerisite, luminoase si usor de amenajat, fi...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila61 mp
Suprafata construita68 mp
Camere2
Bai1
Etaj1
An constructie2026