ID: VDI363.1230941

Apart 3 cam| Bloc nou| 92mp| Rate 3 ani| Burdujeni| ID:1777

Suceava, Burdujeni, Suceava
129.000 EUR · 1.494 EUR/mp
Robert Palagheanu
Fimmo Imobiliare
0784598916
robert@fimmoimobiliare.ro
3
Camere
1
Bai
86.36 mp
Suprafata
1
Etaj
2026
An constructie
Descriere:
Agentia imobiliara FIMMO va prezinta spre vanzare apartamente moderne cu 3 camere, situate intr-un imobil nou aflat in curs de constructie, amplasat intr-o zona excelenta din cartierul Burdujeni-Suceava, la doar aproximativ 600 metri de supermarketul Lidl si la aproximativ 200 metri de statia de autobuz, oferind acces rapid catre toate punctele de interes ale orasului: scoli, gradinite, farmacii, centre comerciale si zone de recreere. Imobilul va avea un regim de inaltime D+P+4 etaje, iar apartamentele disponibile sunt pozitionate de la etajul 1 pana la etajul 4, oferind confort, intimitate si acces facil. Proiectul este gandit intr-un stil modern si elegant, punand accent pe calitatea constructiei, functionalitate si estetica. Apartamentele beneficiaza de o suprafata construita generoasa de 92 mp, dintre care 77 mp utili, la care se adauga doua balcoane spatioase ce insumeaza aproximativ 11 mp. Compartimentarea este atent realizata pentru a oferi spatii aerisite, luminoase si usor de...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila86.36 mp
Suprafata construita92 mp
Camere3
Bai1
Etaj1
An constructie2026