ID: VDI622.1230887

Casa exclusivista cu piscina! Exclusivitate!

Grosi, Maramures
1.499.000 EUR · 2.725 EUR/mp
Stimpar Andra
Imobiliare Distinto
0754559309
andra@casadistinto.ro
4
Camere
4
Bai
550 mp
Suprafata
2023
An constructie
Descriere:
Imobiliare Distinto va propune o proprietate rar#259;, creat#259; pentru cei care apreciaz#259; luxul autentic, confortul absolut #537;i aten#539;ia impecabil#259; la detalii. Inspirat#259; din elegan#539;a re#537;edin#539;elor diplomatice #537;i realizat#259; cu materiale premium, aceast#259; proprietate redefine#537;te standardele unei locuin#539;e exclusiviste.Amplasat#259; pe un teren generos de 70 ari, proprietatea ofer#259; intimitate deplin#259;, peisagistic#259; matur#259; #537;i facilit#259;#539;i premium pentru relaxare #537;i lifestyle modern.Caracteristici generale: Suprafa#539;#259; util#259;: aproximativ 500 mp Livad#259; matur#259; #537;i mini gr#259;din#259; decorativ#259; Plante mature icirc;n valoare de aproximativ 50.000 EUR Alei pavate cu piatr#259; cubic#259; Iaz ornamental icirc;n curs de amenajare Sistem complet de iriga#539;ie pe icirc;ntreaga proprietate Sta#539;ie proprie de epurare Pu#539; forat la 120 m + ap#259; de la ora#537;Design amp; Finisaje Premium: A...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila550 mp
Suprafata construita600 mp
Suprafata teren7000 mp
Camere4
Bai4
An constructie2023