ID: VDI316.1230872

RECO apartament cu 2 camere Bloc nou Baile Felix

Cordau, Bihor
71.900 EUR · 1.428 EUR/mp
Robert Lakatos
Reco Imobiliare
0755761583
l.robert@recoimobiliare.ro
2
Camere
1
Bai
50.35 mp
Suprafata
4
Etaj
2023
An constructie
Descriere:
Apartament premium in Cordau ndash; langa Baile Felix! Zona de top, doar pentru cei care stiu ce vor! Etaj 4/4 cu lift nou Piscina privata Parcare inclusa 63 mp total (50 mp utili) La cheie ndash; baia complet utilata, trebuie doar mobilat dupa gust Zona linistita, exclusivista, aproape de natura si de statiune. Ideal pentru locuinta personala sau investitie de top. 71.900euro; Telefon: 0376-443-700
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila50.35 mp
Suprafata construita53 mp
Camere2
Bai1
Etaj4
An constructie2023