ID: VDI28.1230298

Unitate cu avantaj competitiv: 1.200 mp, teren 1.900 mp extensibil, Business Investitie, Central

Odorheiu Secuiesc, Central, Harghita
1.080.000 EUR · 982 EUR/mp
Lehel Lorincz
Ascendent Imobiliare
0723369607
lehel.lorincz@ascendent.ro
30
Camere
4
Bai
1100 mp
Suprafata
1980
An constructie
Descriere:
Comision cumparator: 0%ASCENDENT IMOBILIAREeste onorata sa va prezinte spre vanzare o proprietate cum apar rar pe piata si sunt cautate exact de antreprenorii si investitorii care inteleg valoarea flexibilitatii si a potentialului real de dezvoltare.Intr o zona cu acces rapid si vizibilitate foarte buna, aceasta unitate ofera un mix pretios intre adaptabilitate, functionalitate si posibilitati reale de extindere pentru aproape orice tip de activitate.Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin accesarea filmului de prezentare:https://www.youtube.com/watch?v=y3iMC9JhL5g Cladirea dispune de aproximativ 1.200 mp construiti si un teren ancorat de circa 1.900 mp, fiind potrivita pentru business uri care au nevoie de spatiu eficient, flux logic si libertatea de a configura proprietatea dupa propriul model operational. Unul dintre cele mai valoroase avantaje este posibilitatea de recompartimentare usoara si impartire in mai multe spatii indep...
Tip proprietateSpatii Comerciale
TranzactieVanzare
Suprafata utila1100 mp
Suprafata construita1200 mp
Suprafata teren1860 mp
Camere30
Bai4
An constructie1980