ID: VDI379.1229488

Apartament 3 camere 2022 | Boxa + Parcare | Bartolomeu

Brasov, Avantgarden, Brasov
175.500 EUR · 2.458 EUR/mp
Cristian Ilie
Regis Imobiliare
0774994172
cristian@regisimobiliare.ro
3
Camere
1
Bai
71.4 mp
Suprafata
parter
Etaj
2022
An constructie
Descriere:
ID intern: 6947.Comision 0%.Regis Imobiliare propune in exclusivitate inspre vanzare un apartament cu 3 camere situat in complexul rezidential Avangarden Bartolomeu.Avantaje imobil si zona:-Cartier foarte bine dezvoltat, oferind tot confortul necesar unei familii moderne.-Facilitati multiple la cativa pasi: Lidl, Penny, Auchan si centrul comercial La Strada Mall.-Aproape de locuri de joaca pentru copii si de centrul de distractii Superland.-Administratie activa care asigura intretinerea impecabila a spatiilor comune.-Bloc izolat termic ce garanteaza costuri reduse la utilitati.-Infrastructura moderna cu acces rapid catre toate punctele de interes din Brasov.-Siguranta sporita prin existenta unui buncar (adapost de protectie civila) la subsolul blocului.Detalii apartament:Suprafata utila: 71,5 mp.Suprafata totala: 80 mp.Pozitionat la parter inalt.Se vinde complet mobilat si utilat.Bucatarie realizata pe comanda, complet echipata.Dispune de un balcon inchis cu termopan.Include loc de par...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila71.4 mp
Suprafata construita80 mp
Camere3
Bai1
Etajparter
An constructie2022