Casa 4 camere cu teren de 209 mp zona Coiciu , Constanta
Constanta, Coiciu, Constanta
129.000 EUR
· 1.497 EUR/mp
Adrian Gheorghe
CHESTERTONS
0723232359
adrian.gheorghe@tet.ro
4
Camere
1
Bai
86.2 mp
Suprafata
1969
An constructie
Descriere:
EXCELENTA PRIN EXPERIENTA !Va propunem spre vanzare o casa situata in zona Coiciu, intr-un cartier linistit de case, foarte bine pozitionata, cu acces rapid catre puncte de interes, magazine, scoli si mijloace de transport.Proprietatea dispune de teren in proprietate in suprafata totala de 209 mp, cu deschidere de 7 m si curte libera de aproximativ 102 mp, ideala pentru amenajarea unui spatiu verde, zona de relaxare sau loc de joaca.Casa are o suprafata construita de 107 mp si suprafata utila de 86 mp, fiind compartimentata in 4 camere plus dependinte. In curte se afla un garaj construit din BCA. Casa este racordata la toate utilitatile si dispune de centrala proprie pe gaz.Imobilul este construit din caramida si chirpic, motiv pentru care nu este pretabil pentru credit ipotecar. Necesita renovare, oferind astfel posibilitatea amenajarii dupa propriul gust si nevoi.Oferta se vinde in exclusivitate si reprezinta o oportunitate buna pentru locuinta personala sau investitie, intr-o zona c...