ID: VDI662.1229413

Vila lux teren 750mp cu piscina si garaj langa Soseaua de Centura

Clinceni, Bucuresti Ilfov
450.000 EUR · 2.527 EUR/mp
Stefan Gavan
CHESTERTONS
0723232359
stefan.gavan@tet.ro
5
Camere
4
Bai
178.05 mp
Suprafata
1
Etaj
2026
An constructie
Descriere:
Excelenta prin experienta! Va propunem la vanzare o vila de lux stil mediteranean, cu piscina exterioara, langa Soseaua de Centura - la 15 minute de capitala. Constructie solida pe cadre de beton si BCA Ytong. Tamplarie tripan ultima generatie. Incalzire in pardoseala. Gard inalt pentru intimitate cu fundatie. Garaj 21metri cu acces direct in casa. Curte amenajata cu gazon. Casa moderna cu suprafete vitrate mari si usi de sticla. Spatii depozitare numeroase (camara, debara, camera tehnica, spalator, 2 dressinguri). 5 camere, 4 bai, 3 dormitoare, 1 birou pentru munca de acasa. Suprafata utila 178.05 metri, suprafata total construita cu terasa/garaj/piscina la 328metri. Teren 750 metri. Utilitati si dotari: apa retea publica, gaze, curent trifazic 380V, canalizare, internet, centrala proprie pe gaz, interfon, acces telecomanda pentru poarta si garaj, sistem supraveghere video, sistem lumini curte pe senzori Se ofera buget generos pentru alegerea finisajelor premium (gresie, faianta, p...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila178.05 mp
Suprafata construita328 mp
Suprafata teren750 mp
Camere5
Bai4
Etaj1
An constructie2026