ID: VDI316.1229412

RECO apartament 2 camere in Iosia

Oradea, Iosia, Bihor
81.900 EUR · 1.905 EUR/mp
Adrian Ionescu
Reco Imobiliare
0722265524
i.adrian@recoimobiliare.ro
2
Camere
1
Bai
43 mp
Suprafata
3
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Apartament de lux , investitie ideala - pregatit pe gustul tau! ID 5599#IA103 RECO Imobiliare va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Iosia, intr-un imobil , disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata utila de 43 mp cu balcon. Apartamentul are schimbata instalatiile electrice si sanitare , parchet laminat nou , usi interioare modulare , usa de inata siguranta la intrare , gresie si faianta moderna , zugravit cu vopsele si tencuiala decorativa premium . Imobilul se situeaza intr-o zona linistita , in apropiere de scoli , magazine si mijloace de transport in comun .Pret. - 81.900 EUR inf tel - 0376.443.700 - pentru mai multe detalii va asteptam cu drag la vizionare
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila43 mp
Suprafata construita52 mp
Camere2
Bai1
Etaj3
An constructie1980