ID: VDI560.1227194

Apartament 3 camere decomandat Racadau

Brasov, Racadau, Brasov
133.500 EUR · 1.757 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
3
Camere
2
Bai
76 mp
Suprafata
6
Etaj
1985
An constructie
Descriere:
Apartament decomandat situat in RacadauCompus din living, 2 dormitoare, bucatarie, baie, hol si spatiu de depozitare. Initial apartamentul a avut 2 bai, iar una dintre ele a fost transformata in dressing/depozitare, instalatia fiind pastrata pentru revenirea la forma initiala.Dotari: centrala termica proprie, termopan, gresie, faianta, parchet Apartamentul se vinde partial mobilat . Pentru informatii suplimentare sau programarea unei vizionari, va rugam sa ne contactati. ID intern RTI8060
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila76 mp
Suprafata construita76 mp
Camere3
Bai2
Etaj6
An constructie1985