ID: VDI662.1226182

Vila individuala cu 5 camere, 2 terase, 4 locuri de parcare,350mp teren imprejmuit si toate utilitatile in Cornetu, Ilfov

Cornetu, Bucuresti Ilfov
149.500 EUR · 1.012 EUR/mp
Bogdan Dumitru
CHESTERTONS
0723232359
bogdan.dumitru@tet.ro
5
Camere
3
Bai
147.8 mp
Suprafata
1
Etaj
2023
An constructie
Descriere:
Excelenta prin experienta ! Noi nu vindem francize, noi vindem proprietati... si o facem pe 5 continente ! Va propunem la vanzare o vila individuala in Comuna Cornetu, zona linistita ferita de zgomot, trafic intens si poluare. . Constructie solida pe cadre de beton si BCA. 2 placi de beton. Izolata cu polistiren de 15cm. Icirc;nc#259;lzirea prin distribuitoare de c#259;ldur#259; montate pe fie-care etaj, tablouri electrice montate pe fie-care etaj fiecare camer#259; are siguran#539;#259; separat#259;, siguran#539;ele sunt legrand,pu#539;ul forat la 12 m , presostat de reglat presiunea apei electronic . Toate utilitatile. Compartimentare: Living + Dining cu iesire pe 2 terase, bucatarie inchisa, spatioasa, ideala pentru gatit si petrece timp alaturi de familie si prieteni ,hol,scare zidita ,2 zone depozitare, camera tehnica, baie - la parter ; 4 dormitoare, 2 bai, hol - la etaj, Teren 350mp, suprafata utila 148.5mp, suprafata totala 172.1mp, amprenta 97 mp + terase, 4 locuri de parca...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila147.8 mp
Suprafata construita172.1 mp
Suprafata teren350 mp
Camere5
Bai3
Etaj1
An constructie2023