ID: VDI662.1225914

Apartament 2 camere si curte proprie de 80mp, in vila, cu toate utilitatile, in zona Parc Bragadiru judet Ilfov

Bragadiru, Bucuresti Ilfov
80.000 EUR · 1.468 EUR/mp
Bogdan Dumitru
CHESTERTONS
0723232359
bogdan.dumitru@tet.ro
2
Camere
1
Bai
54.5 mp
Suprafata
1
Etaj
2024
An constructie
Descriere:
Excelenta prin experienta ! Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat, finisaje de calitate , confort 1 sporit, situat in in Bragadiru la 3 minute de zona comerciala si Sos Alexandriei, intr-un imobil construit in anul 2024 , disponibil la etajul 1 al unei vile cu 2 etaje avand intrare separata fata de celelalte 2 apartamente situate la parter si etajul 2, cu o suprafata utila de 54 mp, suprafata totala 65, 2 balcoane si o curte privata de 80 mp. Imobilul se afla intr o zona superba, ferita de praf, zgomot si traficul urban, langa padurea Paecului Bragadiru, dar cu foarte multe facilitati in imediata apropiere, si acces rapid in Bucuresti Vila este racordata la toate utilitatile : canalizare, apa , curent electric, gaze, internet, cablu tv . Apartamentul se vinde finisat complet exact ca in poze cu pretul 80000 EURO + Tva, cu mutare imediata si predarea cheilor la notariat Oferim consultanta gratuita si facilitarea acordarii imediate a creditului ipotecar, cu d...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila54.5 mp
Suprafata construita65 mp
Suprafata teren6 mp
Camere2
Bai1
Etaj1
An constructie2024