ID: VDI662.1225776

Casa inidividuala, superba pe parter, cu garaj si 4 camere spatioase, si toate utilitatile, Bragadiru ( Leroy Merlin )

Bragadiru, Bucuresti Ilfov
295.000 EUR · 2.287 EUR/mp
Bogdan Dumitru
CHESTERTONS
0723232359
bogdan.dumitru@tet.ro
4
Camere
2
Bai
129 mp
Suprafata
parter
Etaj
2024
An constructie
Descriere:
Excelenta prin experienta ! Noi nu vindem francize, noi vindem proprietati... si o facem pe 5 continente ! Va propunem spre vanzare, o vila individuala, cocheta, pe parter cu 4 camerecamere si garaj, pod spatios cu placa de beton si toate utilitatile, situata in Bragadiru, intr-o zona foarte linistita, ferita de praf si traficul urban, dar cu acces rapid catre Centrul Bucurestiului ( 15 minute ) , Cartierul Drumul Taberei ( 10 minute), Centura Capitalei ( 5 minute) , avand multiple facilitati in imediata apropiere : scoli / gradinite, parcuri si locuri de joaca pentru copii, supermarket ( Mega Image, Lidl, Penny, Profi, Mall La Strada, Mc Donalds, Dedeman, Leroy Merlin ) , restaurante/pub, fast food, saloane beauty, cabinete si clinici medicale si multe altele. Suprafata totala este de 134 mp, iar cea utila de 129m si 705 mp teren. Utilitati : canalizare, apa, gaz, curent electric, cablu tv, internet, fibra optica. Pentru aceasta constructie au fost folosite materiala de cea mai buna c...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila129 mp
Suprafata construita134 mp
Suprafata teren705 mp
Camere4
Bai2
Etajparter
An constructie2024