Apartament 2 camere cu finisaje premium si toate utilitatile in Cartierul Militari Residence
Chiajna, Bucuresti Ilfov
58.500 EUR
· 1.191 EUR/mp
Bogdan Dumitru
CHESTERTONS
0723232359
bogdan.dumitru@tet.ro
2
Camere
1
Bai
49.1 mp
Suprafata
6
Etaj
2026
An constructie
Descriere:
Excelenta prin experienta!
Noi nu vindem francize, noi vindem proprietati! ... si o facem pe 5 continente!
Va propunem la vanzare un apartament de 2 camere, modern intr-un bloc finalizat (2026) in Militari Residence, avand multiple facilitati in imediata apropiere. Ansamblul rezidential are finisaje premium, peste media zonei.Apartamentul se afla la etajul 6 intr-un bloc de 5 etaje + mansardaDezvoltatorul are 20 ani de experienta si mai multe proiecte finalizate.Suprafata utila a apartamentului este de 49.1 mp
Apartamentul se vinde la pretul de 71000 euro TVA inclus
Apartamentele se pot preda mobilate si utilate in functie de preferintele clientului.
Exista posibilitatea achizitionarii parcarii la pretul de 4500 EURO TVA inclus.
Date tehnice:
Eficienta energetica: cladiri termoizolate cu polistiren de min 10 cm, geamuri tripan cu tamplarie de 6 camere, centrale termice individuale / incalzire in pardoseala la parter si calorifere la etaj, consum optim si costuri reduse;
Calitate in exe...