Garsoniera transformata în 2 cam. 41 mp, 1 Decembrie-Ilfov
1 Decembrie, Bucuresti Ilfov
45.000 EUR
· 1.246 EUR/mp
Iulian Pisica
CHESTERTONS
0723232359
iulian.pisica@tet.ro
2
Camere
1
Bai
36.11 mp
Suprafata
1
Etaj
1989
An constructie
Descriere:
Excelenta prin experienta!
Garsoniera transformat icirc;n apartament cu 2 camere decomandat, 41 mp, etaj 1, balcon incorporat. Garsoniera dispune de centrala termica proprie, de asemenea are in dotare si instalatie de aer conditionat.
Garsoniera se afla icirc;n localitatea 1 Decembrie - Ilfov la numai10 minute de mers cu ma#537;ina de Bucure#537;ti.
Imobilul se afla la o distanta de aproximativ 250 m de statie de transport in comun STB si este amplasata icirc;ntr-o zon#259; rezidentiala cu strazi asfaltate si iluminate, magazine icirc;n apropiere. Proprietatea are loc de parcare atribuit legal.