ID: VDI662.1225167

Vila pentru 3 familii si oportunitate investitie in zona Obor

Bucuresti, Obor, Bucuresti Ilfov
430.000 EUR · 1.344 EUR/mp
Aurelian Danescu
CHESTERTONS
0723232359
aurelian.danescu@tet.ro
9
Camere
4
Bai
320 mp
Suprafata
1
Etaj
2005
An constructie
Descriere:
Excelenta prin experienta! Va propunem pentru achizitie o vila spatioasa P+1+M situata in zona Obor, cu acces rapid catre Bd-ul Ferdinand, sos. Colentina, autostrada A3. Datorita accesului separat la fiecare dintre ele, vila poate fi locuita de trei familii, compartimentarea pe fiecare nivel fiind urmatoarea: Parter: o garsoniera si un apartament cu 2 camere, baie, bucatarie; Etajul 1: un apartament cu 3 camere, baie, bucatarie, doua balcoane Mansarda: un apartament cu 3 camere, baie, bucatarie, doua balcoane Caracteristicile de baza ale proprietatii sunt: - suprafata utila 320 mp. - suprafata construita 400 mp. - suprafata terenului 186 mp. - doua deschideri de cate 10 ml. - an constructie 2005 - regim inaltime P+1+M. Parterul ofera o buna oportunitate de investitie ca spatiu comercial, salon de infrumusetare, farmacie, restaurant, etc. Utilitati: doua centrale termice, apa, canalizare, gaz, curent electric trifazic, acces la internet prin cablu, wireless.Dotari: apometre, contor gaz...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila320 mp
Suprafata construita400 mp
Suprafata teren186 mp
Camere9
Bai4
Etaj1
An constructie2005