ID: VDI343.1221820

2 Camere Decomandat | Bloc Nou 2023 | Etaj 3 | Parcare Inclus?

Suceava, Burdujeni, Suceava
91.000 EUR · 1.422 EUR/mp
Ionut Pacurari
Zen Agency
0755049584
office@zenagency.ro
2
Camere
1
Bai
64 mp
Suprafata
3
Etaj
2023
An constructie
Descriere:
Apartament 2 camere | Nou 2023 | Mobilat amp; utilat complet | Etaj 3/5 | Parcare inclus#259; | Burdujeni, Suceava Descriere: Localizare: Suceava, Burdujeni ndash; Bulevardul Gheorghe Doja Detalii generale: Suprafa#539;#259; util#259;: 64 mp Suprafa#539;#259; total#259;: 67 mp Etaj: 3 din 5 Compartimentare: Decomandat An construc#539;ie: 2023 Stare: Nou, nelocuitCompartimentare #537;i spa#539;ii: Hol larg #537;i primitor Buc#259;t#259;rie foarte spa#539;ioas#259; Living luminos, cu acces la balcon Dormitor confortabil Baie cu geam Balcon generos Dot#259;ri #537;i finisaje: Mobilier nou, modern Electrocasnice incluse Finisaje de calitate superioar#259; Central#259; termic#259; proprieFerestre termopan, izola#539;ie termic#259; complet#259; Alte avantaje: Orientare sudic#259; ndash; lumin#259; natural#259; toat#259; ziua Apartament c#259;lduros #537;i eficient energetic Loc de parcare inclus icirc;n pre#539; Vecini lini#537;ti#539;i, bloc curat Liber de sarcini, acte icirc;n regul#259; P...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila64 mp
Suprafata construita67 mp
Camere2
Bai1
Etaj3
An constructie2023