ID: VDI199.1221644

Apartament 3 camere, 85 mp | Investiție excelentă | COMISION 0%

Iasi, Copou, Iasi
196.286 EUR · 3.166 EUR/mp
Cosmin Mihociu
Stil Imobil
0753950950
cosmin@stilimobil.ro
3
Camere
1
Bai
62 mp
Suprafata
1
Etaj
2026
An constructie
Descriere:
lt;p data-end=quot;139quot; data-start=quot;75quot;gt;lt;strong data-end=quot;139quot; data-start=quot;75quot;gt;Apartament 3amp;nbsp;camere, Suprafata totalaamp;nbsp;85 mp | Copoult;br /gt;Comision 0%amp;nbsp;lt;/stronggt;lt;/pgt;lt;p data-end=quot;373quot; data-start=quot;141quot;gt;Vamp;#259; prezentamp;#259;m spre vamp;acirc;nzare un apartament cu 3amp;nbsp;camere, situat amp;icirc;n cadrul unui complexamp;nbsp;rezidenamp;#539;ial amp;nbsp;premium, recunoscut pentru standardele ridicate de confort, poziamp;#539;ionarea excelentamp;#259; amp;#537;i calitatea locuirii.lt;/pgt;lt;p data-end=quot;755quot; data-start=quot;375quot;gt;Cu o lt;strong data-end=quot;409quot; data-start=quot;380quot;gt;suprafaamp;#539;amp;#259; totalamp;#259; de 85 mplt;/stronggt;, aceastamp;#259; proprietate se evidenamp;#539;iazamp;#259; prin dimensiuni generoase pentru aceastamp;#259; compartimentare, funcamp;#539;ionalitate foarte bunamp;#259; amp;#537;i un potenamp;#539;ial excelent atamp;acirc;t pentru...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila62 mp
Suprafata construita85 mp
Camere3
Bai1
Etaj1
An constructie2026