Apartament cu 4 camere/Spatiu birouri/ Cabinet - Nicolina
Iasi, Nicolina, Iasi
148.000 EUR
· 1.845 EUR/mp
Marius Vlasin
Stil Imobil
0753.950.950
marius@stilimobil.ro
4
Camere
2
Bai
80.21 mp
Suprafata
parter
Etaj
1982
An constructie
Descriere:
lt;pgt;lt;stronggt;amp;nbsp; Apartament 4 camere | 80 mpamp;nbsp;| Nicolina 2, Iaamp;#537;ilt;/stronggt;lt;/pgt;lt;pgt;Vamp;#259; propunem spre vamp;acirc;nzare un apartament cu potenamp;#539;ial excepamp;#539;ional, situat la parter, amp;icirc;n zona semicentralamp;#259; Nicolina 2 amp;ndash; una dintre cele mai bine conectate amp;#537;i camp;#259;utate zone din Iaamp;#537;i.lt;/pgt;lt;pgt;lt;stronggt;amp;nbsp; Specificaamp;#539;ii tehnice:lt;/stronggt; Imobilul are o suprafaamp;#539;amp;#259; generoasamp;#259; de aproximativ lt;stronggt;80 mplt;/stronggt;, este lt;stronggt;decomandatlt;/stronggt; amp;#537;i dispune de lt;stronggt;4 camere spaamp;#539;ioase, 2 grupuri sanitare amp;#537;i 2 holurilt;/stronggt;, care asiguramp;#259; o separare claramp;#259; amp;#537;i eficientamp;#259; a zonelor funcamp;#539;ionale. Compartimentarea inteligentamp;#259; oferamp;#259; posibilitatea amp;icirc;mpamp;#259;ramp;#539;irii amp;icirc;n lt;stronggt;douamp;#259; unitamp;#259;amp;#539;i complet ind...