ID: VDI556.1221202

Apartament de Lux cu 2 camere de vanzare in Sinaia, Ap 10

Sinaia, Furnica, Prahova
334.180 EUR · 3.738 EUR/mp
Laurentiu Megelea
Mervani
0729935536
laur@mervani.ro
2
Camere
2
Bai
89.4 mp
Suprafata
1
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
Apartament cu 2 camere cu finisaje de LUX in Sinaia la etaj + mansarda in imobil nou din zona Furnica. Apartament nr. 9 PLAN DE ACHIZI#538;IE Avans 30% #537;i diferen#539;a icirc;n etape. Finalizare proiect in anul 2026. DESCRIERE TEHNIC#258; APARTAMENTE IMOBIL - SINAIA RESIDENCE -1. Pere#539;i #537;i structur#259;- funda#539;ii din beton armat- stacirc;lpi, grinzi #537;i plan#537;ee din beton armat- zid#259;rie din c#259;r#259;mid#259; 25 cm la exterior #537;i la pere#539;i desp#259;r#539;itori apartamente- zid#259;rie din c#259;r#259;mid#259; 12 cm pere#539;i dormitoare, b#259;i si bucatarii- acoperi#537; tip sarpant#259; din lemn cu invelitoare din tabl#259; plan#259; f#259;l#539;uit#259; gri antracit marca Lindab sau similar, montat#259; pe astereal#259; geluit#259; 2. Finisaje exterioare- tacirc;mpl#259;rie PVC Salamander BlueEvolution 82 - 6 camere, gri antracit cu geam tripan 4S/float/low-e- pervaz exterior la tacirc;mpl#259;rie din tabl#259; Al gri antracit- termosistem cu vat...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila89.4 mp
Suprafata construita126.2 mp
Camere2
Bai2
Etaj1
An constructie2025