ID: VDI556.1221063

Vilă de lux de vânzare în Bușteni | Priveliște spectaculoasă către Masivul Bucegi

Busteni, Zamora, Prahova
400.000 EUR · 1.606 EUR/mp
Laurentiu Megelea
Mervani
0729935536
laur@mervani.ro
5
Camere
3
Bai
249 mp
Suprafata
1
Etaj
1999
An constructie
Descriere:
Agen#539;ia imobiliar#259; Mervani Imobiliare v#259; propune spre vacirc;nzare o vil#259; exclusivist#259;, situat#259; icirc;ntr-o zon#259; retras#259; #537;i lini#537;tit#259; din Bu#537;teni, icirc;nconjurat#259; de natur#259;, cu acces direct la p#259;dure #537;i o panoram#259; superb#259; asupra Mun#539;ilor Bucegi. DescriereAceast#259; proprietate impresioneaz#259; prin elegan#539;#259;, calitatea execu#539;iei #537;i aten#539;ia la detalii. Este o vil#259; luminoas#259;, spa#539;ioas#259; #537;i primitoare, ideal#259; pentru relaxare, vacan#539;e sau locuire permanent#259; icirc;ntr-un cadru natural deosebit.Suprafa#539;#259; teren 533+144= 677 mpSuprafa#539;#259; constuit desf#259;surat#259; = 249 mpRegim de icirc;n#259;l#539;ime: D+P+ECompartimentare inteligent#259;Demisol (31 mp):- Garaj generos, #537;i icirc;ncalzire #537;i u#537;a automat#259;Parter (108 mp):- Hol de acces- Living spa#539;ios cu ie#537;ire pe teras#259;- #536;emineu func#539;ional pe lemne (radiaz#259; c#2...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila249 mp
Suprafata construita249 mp
Suprafata teren677 mp
Camere5
Bai3
Etaj1
An constructie1999