ID: VDI393.1220727

Apartament de vanzare cu 2 camere, zona Dristor

Bucuresti, Dristor, Bucuresti Ilfov
109.000 EUR · 2.319 EUR/mp
Cristina Ignat
RefinderImob
0736016753
cristina@refinderimob.ro
2
Camere
1
Bai
47 mp
Suprafata
8
Etaj
1977
An constructie
Descriere:
Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, pozitionat icirc;ntr-o zona excelenta din Sectorul 3, zona Dristor. Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat #537;i pentru investitie. Apartamentul se afla situat la etajul 8 intr-un bloc de 10 etaje, anul de constructie al blocului fiind 1977, blocul fiind reabilitat termic. Acesta este compartimentat astfel: 2 camere spatioase si luminoase, o bucatarie, un grup sanitar, un hol generos si un balcon inchis. Apartamentul este situat intr-o zona linistita, cu acces facil la mijloacele de transport, statiile STB sunt in imediata apropriere, Metroul Nicolae Grigorescu fiind la o distanta de 10 minute de mers pe jos. In vecinatate gasim locuri de joaca amenajate pentru copii, Parcul IOR fiind la o distanta de 18 minute de mers pe jos, institutii de invatamant si centre comerciale, Piata Ramnicu Sarat fiind la 8 minute de mers pe jos, ParkLake fiind la o distanta de 11 minute de mers pe jos. Apartamentul poate fi p...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila47 mp
Suprafata construita51 mp
Camere2
Bai1
Etaj8
An constructie1977