ID: VDI560.1220528

Vanzare apartament 4 camere decomandat etaj intermediar Astra, Brasov

Brasov, Astra, Brasov
233.000 EUR · 2.118 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
4
Camere
2
Bai
110 mp
Suprafata
5
Etaj
1972
An constructie
Descriere:
Apartament decomandat etaj intermediar Astra, Brasov Compus din 4 camere, bucatarie, 2 bai, hol, 3 balcoane Detine centrala termica proprie si geamuri termopan ID intern:X9KT10F8M
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila110 mp
Suprafata construita120 mp
Camere4
Bai2
Etaj5
An constructie1972