ID: VDI379.1220392

Apartament 2 camere luminos Silver Mountain Poiana Brasov

Poiana Brasov, Brasov
200.000 EUR · 3.279 EUR/mp
Liviu Udrea
Regis Imobiliare
0725163515
liviu.udrea@regisimobiliare.ro
2
Camere
1
Bai
61 mp
Suprafata
parter
Etaj
2014
An constructie
Descriere:
REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un apartament modern si spatios, situat in Poiana Brasov, Silver Mountain Resort and Spa. Propriettea arata impecabil si iti va oferi confortul inca de la achizitie. Video prezentare: https://www.youtube.com/watch?v=8HDinyO5C2wamp;t=46s Imobilul este pozitionat la parter si beneficiaza de zone vitrate mari si acces facil , structura acestuia este decomandata, avand suprafata de 61 mp utili si 65 totali, impartiti astfel: 1 dormitor generos cu zona mare de dresing living si bucatarie open space ,hol acces si baie. Orientarea apartamentului este catre sud est. Apartamentul este finisat cu materiale de calitate superioara, izolatia termica si fonica este asigurata de compartimentarile din caramida.Acesta se preteaza pentru resedinta de vacanta, resedinta permanenta sau investitie pentru inchiriere in regim hotelier. Imobilul se vinde complet utilat si mobilat ca in poze. Mobila si electrocasnicele sunt de calitate superioara. Resortul dispune...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila61 mp
Suprafata construita65 mp
Camere2
Bai1
Etajparter
An constructie2014