Vanzare apartament 2 camere | Dristor | Mall Park Lake | et 6/10 | renovat, amenajat ultramodern |
Bucuresti, Dristor, Bucuresti Ilfov
125.000 EUR
· 2.404 EUR/mp
Ioana Manea
Refinder
0790881350
ioana.manea@refinder.ro
2
Camere
1
Bai
52 mp
Suprafata
6
Etaj
1970
An constructie
Descriere:
Agentia Refinder va propune spre vanzare un apartament 2 camere, situat in imediata vecinatate a Parcului IOR , cu vedere la Mall Park Lake, o oferta rar#259; pe pia#539;a imobiliar#259;.
Apartamentul a fost renovat complet, de la sap#259; si zid#259;rie, cu totul si icirc;ntrutotul ref#259;cut pentru a fi locuinta familiei. Toate instala#539;iile, prize, icirc;ntrerup#259;toare schimbate, de cea mai buna calitate. Tacirc;mpl#259;rie termopan nou#259;, pardoseli, u#537;i schimbate, obiecte sanitare noi, inclusiv obiecte si aparatura de uz casnic, comandate .
Bloc monolit, reabilitat, extrem de curat si civilizat , cu monitorizare si acces securizat.
Recomandam acest apartament pentru o locuin#539;#259; in cel mai frumos parc , cu accesibilitate la mediu urban si la toate facilit#259;#539;ile urbane, un apartament deosebit de bun.
Pret vanzare : 125.000Euro
Agentia noastra percepe un comision standard din pretul de vanzare cumparare.