ID: VDI379.1219894

Oportunitate Ivestitie Vila Cioplea Predeal

Predeal, Cioplea, Brasov
440.000 EUR · 772 EUR/mp
Alin Cocute
Regis Imobiliare
0774994172
alin.cocute@regisimobiliare.ro
14
Camere
11
Bai
570 mp
Suprafata
parter
Etaj
2003
An constructie
Descriere:
ID intern: 6325REGIS Imobiliare va propune spre vanzare o oportunitate imobiliara materializata printr-o vila cu regim mic de inaltime , sitauta in cartierul Cioplea Predeal.Proprietatea are o suprafata totala de 680MP si este formata din P+2E+M si include 10 camere individuale, fiecare avand potential functional imediat, o sala de mese generoasa, o zona de receptie si spatii tehnice si logistice care permit adaptarea rapida pentru diverse utilizari.Configuratia actuala este ideala pentru operarea ca pensiune, chalet boutique sau casa de vacanta pentru grupuri. Numarul de camere si amplasarea intr-o zon#259; turistica premium reprezinta un avantaj major.Suprafata mare si structura cladirii permit transformarea in apartamente de vacanta, garsoniere sau locuinte permanente. Se pot crea spatii moderne, cu randament excelent in regim hotelier sau Airbnb.Datorita numarului mare de camere, spatiilor comune generoase si amplasarii intr-o zona linistita, proprietatea este potrivita si pentru d...
Tip proprietateHoteluri/Pensiuni
TranzactieVanzare
Suprafata utila570 mp
Suprafata construita680 mp
Suprafata teren599 mp
Camere14
Bai11
Etajparter
An constructie2003