ID: VDI177.1219786

Vila S+P+M | Pipera - Erou Iancu Nicolae | teren 1000 mp |

Bucuresti, Pipera, Bucuresti Ilfov
1.100.000 EUR · 1.692 EUR/mp
Catalina Parvu
Refinder
0724754477
catalina.parvu@refinder.ro
6
Camere
4
Bai
650 mp
Suprafata
2008
An constructie
Descriere:
Icirc;ntr-o zon#259; exclusivist#259; din Pipera- Erou Iancu Nicolae, se afl#259; o proprietate care icirc;mbin#259; armonios rafinamentul, confortul #537;i siguran#539;a. Terenul de 1.000 mp g#259;zduie#537;te o cas#259; impun#259;toare, construit#259; icirc;n 2008, cu o suprafa#539;#259; util#259; de 650 mp, distribuit#259; pe trei niveluri: subsol, parter #537;i mansard#259;. Totul este gacirc;ndit s#259; ofere nu doar o locuin#539;#259;, ci o experien#539;#259; de via#539;#259;. Din strad#259;, gardul masiv din beton, icirc;nalt de 3 metri, icirc;#539;i atrage privirea #537;i promite intimitate total#259;. Portile electrice se deschid lin, dezv#259;luind o curte individual#259; de 655 mp. Icirc;n fa#539;#259;, o gr#259;din#259; bine icirc;ntre#539;inut#259; ofer#259; o primire elegant#259;, iar icirc;n spate, un col#539; de natur#259; lini#537;tit a#537;teapt#259; s#259; fie transformat icirc;ntr-un sanctuar personal. Casa, cu o amprent#259; de 345 mp, te icirc;ntacirc;mpin#259; cu...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila650 mp
Suprafata construita800 mp
Suprafata teren1000 mp
Camere6
Bai4
An constructie2008