ID: VDI560.1219539

Apartament 3 camere Racadau- Carpatilor

Brasov, Racadau, Brasov
139.900 EUR · 2.152 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
3
Camere
1
Bai
65 mp
Suprafata
6
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Apartament decomandat, etaj intermediar intrare R#259;c#259;d#259;u -Carpa#539;ilor Compus din: 3 camere, baie, hol, balcon Detine centrala termica proprie, termopan, gresie, faianta, parchet, mobilat si utilat Bloc izolat, liber la vanzare Pentru detalii suplimentare #537;i programarea unei vizion#259;ri, v#259; rug#259;m s#259; ne contacta#539;i. ID intern: RTI7598
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila65 mp
Suprafata construita75 mp
Camere3
Bai1
Etaj6
An constructie1980